Titles you rated
Battle of the SexesRated ★ 3.5
Camille ClaudelRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.5
UpgradeRated ★ 4.5
SkyscraperRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 3.5
RampageRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
TomorrowlandRated ★ 2.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Superman IV: The Quest for PeaceRated ★ 1.0
Space Pirate Captain HarlockRated ★ 2.5
Ghost in the ShellRated ★ 1.0