Movies
Ratings
105
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
OldRated ★ 1.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The MauritanianRated ★ 3.5
Bridge of SpiesRated ★ 3.5
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 1.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5