Movies
Ratings
427
The PrestigeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
PaddingtonRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 5.0
UsRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
John WickRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 3.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 1.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
PietaRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0