Titles you rated
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
Before I Go to SleepRated ★ 4.0
Mary Poppins ReturnsRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The Queen of CrimeRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
The Theory of EverythingRated ★ 2.5
Sky of LoveRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 3.0
To Rome with LoveRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.5