Titles you rated
Superman ReturnsRated ★ 3.0
BraveRated ★ 4.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 2.5
RED 2Rated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
Hoodwinked!Rated ★ 2.5
BatmanRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 4.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.5