Titles you rated
The Man from NowhereRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0