Titles you rated
RockyRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
JumperRated ★ 1.0
BatmanRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0
MulanRated ★ 2.5
Before MidnightRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
King KongRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5