Movies
Ratings
1552- VoicesRated ★ 3.0
True GritRated ★ 3.5
Before I Go to SleepRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
RougeRated ★ 3.0
Winter's BoneRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
Train DreamsRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
There’s Still TomorrowRated ★ 4.5
HamnetRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 2.5
The Voice of Hind RajabRated ★ 2.5
Sentimental ValueRated ★ 3.5
Testament of YouthRated ★ 3.0
The BalconettesRated ★ 2.5