Movies
Ratings
183
La La LandRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.5
Warriors of the DawnRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5