Titles you rated
Gran TorinoRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0