Movies
Ratings
286
Superman IIRated ★ 4.5
BeowulfRated ★ 4.5
Doomsday BookRated ★ 4.0
Mr. GoRated ★ 4.0
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 4.0
Drunken Master IIRated ★ 4.0
Sky HighRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 4.5
TremorsRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 3.5
Grown UpsRated ★ 5.0
Omae Umasou Da naRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 4.5
The Adventures of TintinRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 4.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Shark TaleRated ★ 4.0