Titles you rated
Night in ParadiseRated ★ 3.5
Baahubali 2: The ConclusionRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 3.5
FreaksRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
The Knight Before ChristmasRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5