Titles you rated
- The First RideRated ★ 2.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
Boomerang FamilyRated ★ 2.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DropRated ★ 3.0- 극장판 검정고무신 : 즐거운 나의 집Rated ★ 2.0
SmugglersRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.5