Titles you rated
Scarlet InnocenceRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 3.5