Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 4.5
- Murder ReportRated ★ 2.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.5
Lilo & StitchRated ★ 4.5
Civil WarRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 2.0
Blue ValentineRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
The MenuRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 2.5