Titles you rated
The Terror LiveRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
PietaRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
TakenRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 5.0
CubeRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0