Titles you rated
Schindler's ListRated ★ 3.5
TessRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Kamikaze GirlsRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
OseamRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
An Officer and a GentlemanRated ★ 4.0
Sense and SensibilityRated ★ 3.0
Azur & Asmar: The Princes' QuestRated ★ 3.0
HitchRated ★ 2.0
The Flowers of WarRated ★ 4.0
Remember the TitansRated ★ 2.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 2.0
PopulaireRated ★ 2.0