Movies
Ratings
31
Batman BeginsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.5