Titles you rated
The SuspectRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.5
King KongRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 2.0
The A-TeamRated ★ 2.0
A Dirty CarnivalRated ★ 2.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 1.5
The UnjustRated ★ 2.0
SwiriRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
FuryRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 2.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 2.5