Titles you rated
The NotebookRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
The VanishedRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
About a BoyRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
NeighborsRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
ChefRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5