Titles you rated
The Bank JobRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
GloveRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 1.0
TraffickersRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 3.0- The Winter of the Year was WarmRated ★ 1.0
Radio StarRated ★ 3.0
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 5.0
Nowhere to HideRated ★ 1.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
HitchRated ★ 5.0
Battle of the WarriorsRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Annie HallRated ★ 1.0