Titles you rated
JokerRated ★ 5.0
The KingRated ★ 5.0
The Last SupperRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
London Has FallenRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
The Expendables 2Rated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
WaterworldRated ★ 2.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 5.0
Robin HoodRated ★ 3.5
ColombianaRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.5