Movies
Ratings
55
TroyRated ★ 5.0
Alien³Rated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 2.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
City of GodRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Frost/NixonRated ★ 4.0