Movies
Ratings
165
The Berlin FileRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5
As Good As It GetsRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.5
Cool RunningsRated ★ 4.5
Man on FireRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0