Movies
Ratings
651
Good Will HuntingRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 2.5
SonatineRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Good MorningRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 4.0
ControlRated ★ 3.0
Our PresidentRated ★ 3.5
Lifting King KongRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 1.5
Lawrence of ArabiaRated ★ 3.5
PlatoonRated ★ 3.5
T2 TrainspottingRated ★ 4.0
The Ballad of NarayamaRated ★ 4.5
RinguRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
Ouija: Origin of EvilRated ★ 2.0
The BoatRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 3.5