Movies
Ratings
41
GattacaRated ★ 5.0
MoonRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Cloud AtlasRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
Alien³Rated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0