Movies
Ratings
205
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5- The CureRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 1.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The Stepford WivesRated ★ 1.0
Resident EvilRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Gloomy SundayRated ★ 2.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 0.5
Great ExpectationsRated ★ 4.0