Movies
Ratings
242
The Italian JobRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
DittoRated ★ 4.5
Lovers' ConcertoRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 4.5
Love FictionRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.0