Movies
Ratings
201
Bird BoxRated ★ 3.5
Pippi LongstockingRated ★ 4.0- DUMB WAYS TO DIERated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.5
Horton Hears a Who!Rated ★ 2.5
Tarzan & JaneRated ★ 2.0
Kuroko no Basket: Last GameRated ★ 5.0
IgorRated ★ 0.5
The Ant BullyRated ★ 2.0
King of Prism: Pride the HeroRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 3.5
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 3.0