Movies
Ratings
14
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5