Movies
Ratings
152
Meet the In-LawsRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 1.5
Pan's LabyrinthRated ★ 1.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
HerRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 2.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0