Movies
Ratings
102
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
Let the Right One InRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 2.5
The Front LineRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 1.5