Titles you rated
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
Puss in BootsRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 2.0