Movies
Ratings
245
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
JobsRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 2.5
ChangelingRated ★ 4.0
Tokyo GirlRated ★ 4.0
My Rainy DaysRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 2.5
Flying ColorsRated ★ 4.0
Sydney WhiteRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 2.0
The Bélier FamilyRated ★ 4.5
PopulaireRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 4.5