Titles you rated
SpotlightRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0