Titles you rated
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
UlyssesRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0- River of No ReturnRated ★ 5.0