Titles you rated
BurningRated ★ 0.5
The 9th Life of Louis DraxRated ★ 3.5
It's Only the End of the WorldRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
August: Osage CountyRated ★ 3.5
A Ghost StoryRated ★ 4.5
A Monster CallsRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
Kronk's New GrooveRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Marvin's RoomRated ★ 3.5
The BeguiledRated ★ 4.0
Mother!Rated ★ 4.5
Justice LeagueRated ★ 2.5
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Anna KareninaRated ★ 5.0