Titles you rated
War of the ArrowsRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
GravityRated ★ 1.5
QuickRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
WantedRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.5