Titles you rated
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Mask of ZorroRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 3.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 4.5
FlubberRated ★ 4.5
EpitaphRated ★ 3.5
ContactRated ★ 4.5
Deja VuRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 5.0
One Missed CallRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 5.0