Movies
Ratings
457
C'est Si BonRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 3.5
Very Good GirlsRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Adventures of TintinRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 3.0
AntzRated ★ 1.5
The Ant BullyRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Step Up All InRated ★ 3.5
The Hidden FaceRated ★ 4.0