Titles you rated
The Hot ChickRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5