Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
The NorthmanRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
VertigoRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 4.0
BarbarianRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.5
LonglegsRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5