Titles you rated
All About My WifeRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 1.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 4.5