Titles you rated
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 2.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
Another Public EnemyRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 4.5