Titles you rated
AladdinRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Crying FistRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 3.5
Murder, Take OneRated ★ 4.0