Movies
Ratings
171
The Naked KitchenRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 1.0
Uptown GirlsRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 4.0
Little Black DressRated ★ 4.0
Love and Other DisastersRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 3.0
Two Faces of My GirlfriendRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0
A Lot Like LoveRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
My LoveRated ★ 5.0
PrimeRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
Summer Days With CooRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 5.0