Titles you rated
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Michael Jackson's This Is ItRated ★ 2.5
National TreasureRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
Blade: TrinityRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.5
Underworld: EvolutionRated ★ 5.0