Titles you rated
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 4.0
Memento MoriRated ★ 4.0
Drag Me to HellRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 5.0
One Missed CallRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.0
The Girl Next DoorRated ★ 4.0
Who are You?Rated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0