Titles you rated
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
The ImpossibleRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
First ManRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 3.5