Titles you rated
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
Murder, Take OneRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0